Реклама
Стил

Нашата Пинк ѕвездичка во ултра кусо фустанче со кое предизвика хаос на социјалните мрежи (фото)

Пејачката која се прослави во Пинк ѕвездички моментално важи за една од напите најголеми поп ѕвезди

Реклама

Во покусо фустанче не сме ја виделе

Пејачката Антониа Гиговска препознатлива е и по својот имиџ, а овој пат ги изненади сите со кусиот фустан што го носеше.

Таа никогаш не криела дека сака да носи провокативни комбинации, но овој пат се надмина себеси со ова свое издание.

Маркетинг

Имено, пејачката за оваа пригода избра фустан во неон жолта боја, а во центарот на вниманието беа нејзините нозе.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Таа целото издание го зачини со бели високи потпетици и шик фризура, а како изгледаше, погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Покрај ова издание, Гиговска привлече внимание и со својот розов фустан во кој исто така изгледаше како холивудските диви.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

И овој пат нејзините нозе беа во преден план, посебно заради длабокиот шлиц со кој оваа мама ги воодушеви фановите.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Како Гиговска изгледаше и во ова свое издание погледнете во продолжение….

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button