Огласи
Огласи 2
Стил

Нашата пејачка роди три деца и се уште изгледа како во најдобрите денови – многу жени и завидуваат!

Едно од најубавите изданија на нашата позната фолк-пејачка

Огласи 3

Каде и да се појави, публиката обожава да ја слуша, но и да ја гледа…

Нашата позната фолк-пејачка Елена Велевска во последно време привлекува внимание и на социјалните мрежи.

Таа тоа го прави најчесто со своите модни „приказни“ во кои секогаш е средена од глава до пети и изгледа прекрасно.

Впрочем така беше и овој пат кога позираше во мало црно фустанче со кое во преден план го истакна бујното деколте.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Но како тоа да не беше доволно, па Елена и занесно позираше, по што следуваа бројни коментари од нејзините фанови.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

И нема да претераме ако кажеме дека многумина „полудуваат“ кога ќе ја видат во вакво издание, а тоа на пејачката очигледно и годи.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

„Најубава отсекогаш“, „Сензитивно и с*кси“, „Убавица“, беа само некои од коментарите што ги доби.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Елена и пред само неколку дена, во уште едно свое „all-black“ издание го истакна своето феноменално тело.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Таа и тогаш покажа зошто важи и за една од нашите најзгодни пејачки, а како изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Маркетинг

Поврзано

Back to top button