Реклама
Наши ѕвезди

Нашата пејачка пред помалку од година се породи, но ПОГЛЕДНЕТЕ ја во костим за капење (фото)

Не помина ни година дена од породувањето, а таа со својот изглед никого не остава рамнодушен

Реклама

Пејачката го покажа своето тело

Пејачката Антониа Гиговска ги израдува обожавателите на социјалните мрежи со провокативни фотографии.

Имено, Гиговска која во јули минатата година се породи и го роди малиот Киан моментално се наоѓа на одмор во еден од најлуксузните хотели во Ровињ, Хрватска. Таа од таму објави серија снимки и фотографии, односно покажа каде и како ужива на ова волшебно место.

Маркетинг

Гиговска потоа се фотографираше во теретаната на хотелот, размислувајќи дали да вежба или да се фотографира.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Но очигледно повеќе беше расположена за второто, па се соблече во костим за капење и направи серија фотки.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Таа покажа дека телото повторно го донела во топ форма и дека бременоста не оставила никаква трага на неа.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Гиговска исто така ги израдува своите следбеници и со фотки направени покрај базенот, повторно во костим за капење.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Многумина не можеа да останат имуни на ваквата глетка, посебно мажите, па следуваа бројни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Како таа изгледаше во ова свое издание, но и како изгледа луксузниот хотел во кој едно ноќевање чини од 500 евра па нагоре, погледнете од фотографиите во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button