Реклама
Наши ѕвездиСтил

Нашата Лила никогаш посреќна, овие згодни мажи и ја разубавија вечерта – овој детаљ сите го забележаа

Овој викенд беше убав за нашата позната водителка, но и таа си блескаше во своето вечерно издание

Реклама

Познатата водителка Лила Филиповска на социјалните мрежи го сподели своето интересно издание од овој викенд.

Имено, Лила овој викенд беше „деловно“ во посета на Кратово, каде се одржуваше фестивалот Златни денови 2024, а неколку нејзини објави никого не оставија рамнодушен на социјалните мрежи.

И тука секако не мислиме на бакнежот што Лила си го доби од пејачот Благоја Грујовски, снимка што ги воодушеви сите (види тука) туку за едно нејзино издание со кое Лила ги воодушеви жените.

Маркетинг

Инстаграм/ Лила Филиповска

Шармантната водителка за ноќно излегување реши да облече црвен фустан кој е идеален за овој период од годината.

Маркетинг

Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа едноставно блескаше во него и цело време позираше насмеана, цела вечер опкружена со згодни и убави мажи.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Од овие нејзин објави можеме да заклучиме дека забавата беше одлична, но и дека познатата водителка си помина незаборавно.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа целото издание го заокружи со шик сандали со високи потпетици и кармин во страсна црвена боја, а косата и беше врзана во висока плетенка, додека на себе имаше и неколку интересни парчиња накит така што буквално блескаше од глава до пети.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Потсетуваме, Лила само еден ден претходно ги изненади сите и со видеото на кое се гледа како Благоја Грујовски ја бакнува во образот. Оваа снимка веднаш ги воодушеви нивните бројни обожаватели, а зошто Благоја го направи тоа и како се топеше убавата водителка додека тој и пееше на увце, дознајте тука.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Бонус видео

Инстаграм/ Лила Филиповска

Лила на сцена со тропико бенд

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button