Реклама
Наши ѕвезди

Нашата Гранд ѕвезда потполно го промени изгледот – непрепознатливо изгледа, како да е друга жена!

Многумина изненадени од ова нејзино издание

Реклама

Непрепознатлива на прв поглед

Пејачката Андријана Петрушовска се прослави во „Ѕвездите на Гранд“ каде се натпреварува и во актуелната сезона.

Таа на својот Инстаграм профил често споделува интересни моменти од учеството во шоуто, но и детали од своето секојдневие, а нејзините следбеници најмногу уживаат во изборот на нејзините парчиња облека.

Маркетинг

Но овој пат Андријана која важи за една од најубавите дами во популарното талент-шоу ги изненади сите со уште еден детаљ.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Имено, станува збор за нејзината нова фризура со која Петрушовска никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Пејачката на прв поглед изгледаше непрепознатливо во ова свое издание, но ја „издаде“ нејзината убава насмевка.

Фото: Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Таа најпрво позираше во црни хеланки и бела блуска, а потоа и во тесни фармерки и „кроп-топ“ маичка по што следуваа бројни позитивни коментари од нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Андријана Петрушовска

„Супер ти стои фризурата“, „Преубаво ти стои промената“, „Убавица“, „Кукла“, беа само некои од нив.

Фото: Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Пејачката потоа покажа и како ќе изгледа во новата епизода од „Ѕвездите на Гранд“ и повторно ги воодушеви сите.

Облечена во црно од глава до пети, Андријана едноставно блескаше, а како изгледаше и во ова свое издание погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Фото: Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Фото: Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Фото: Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Фото: Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button