Реклама
Наши ѕвезди

Нашата водителка пред неколку дена кажа „ДА“ и го сруши интернетот – но погледнете ја во ова издание сега

Повторно никого не остави рамнодушен

Реклама

Водителката на најубавиот одмор во својот живот

Пред само неколку дена му кажа „ДА“ на саканиот, а сега повторно е главна атракција на социјалните мрежи.

Познатата водителка Ведрана Ѓорѓевиќ пред само неколку дена му кажа ДА на своето долгогодишно момче Андрија Антиќ.

Маркетинг

Таа за само два дена ќе го слави својот 36 роденден, а моментално е на одмор во Занзибар каде на една од најубавите плажи нејзиното момче клекна на зајдисонце и ја побара нејзината рака.

Маркетинг
Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Ведрана секако му кажа „ДА“ на саканиот, а романтичната фотографија веднаш стана вирална и ги воодушеви сите.

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Но не поминаа ни неколку дена, а Ведрана повторно стана главна атракција на социјалните мрежи.

Имено, шармантната водителка овој пат објави снимка и покажа како изгледа во костим за капење, повторно предизвикувајќи воздишки кај своите бројни обожаватели кои не можеа да останат имуни на оваа глетка. Таа едноставно блескаше во своите бел дводелен костим за капење преку кој носеше машка кошула, а нејзиното исончано тело и овој пат никого не остави рамнодушен.

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Како Ведрана изгледаше во ова свое издание и зошто важи за една од нашите најзгодни водителки, погледнете во галеријата…

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button