Нашата водителка од утринска се појави во кусо фустанче – сите ги коментираа нејзините нозе

„Време беше нешто да покажеш“, беше само еден од многуте коментари што Милена ги доби на Инстаграм. 

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска

Нашата шармантна водителка која редовно ја гледаме на Канал 5 телевизија во уште едно шик издание.

Милена Антовска Станковска важи за една од најубавите и најшармантните водителки кај нас, а кога се појави пред камерите во едно вакво издание никој не можеше да го тргне погледот од нејзините убави нозе.

Милена не ретко знае да се фотографира во студиото и да објави фотографија на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска

Таа позираше во црн тесен фустан со кусо здолниште и црни чизмички, а во преден план се нејзините долги нозе.

„Ехххј Миленче маа… Ама нога вртиш“, „Време беше нешто да покажеш“ беа само некои од коментарите под фотографијата на Милена на социјалните мрежи.

Во продолжение погледнете уште неколку интересни модни изданија на убавата водителка.

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска
Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска
Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска
Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска
Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска
Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска
Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска
(Visited 1.200 times, 1 visits today)