Реклама
Наши ѕвезди

Наследникот на Војо Стојаноски и запеа на увце на својата колешка – таа се топи, ептен ја погоди со песната

Исплива снимка од приватна прослава, нашата Барбика не сте ја виделе во вакво издание

Реклама

Хит видео се шири на социјалните мрежи

Нашата позната фолк-пејачка, Сања Цинцева, попозната како Сања Барби, не можеше да ги сокрие емоциите.

Имено, таа сподели неколку снимки од една прослава, но на која не пее, туку ги снима своите колеги.

Маркетинг

Облечена во впечатливо жолто издание, таа опиваше со својот изглед, но и самата беше опиена од емоции.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Понесена од преубавата музика, таа го извади телефонот и почна да снима, па во еден момент можеме да видиме како нејзиниот колега. Дамјан Стојаноски, и пее на увце како песната да е само за нејзина душа.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Пејачката се топеше покрај него и цело време играше, а фановите воодушевени што ја гледаат и во едно вакво издание.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Од изразот на нејзиното лице можеме да видиме колку ужива и како емотивно реагираше на песната на својот колега.

Како сето тоа изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button