Реклама
Наши ѕвезди

Ноне Неделковска и во обичен шорц и бели патики мами воздишки

Беше и остана една од омилените Македонки

Реклама

Насмеана како и секогаш, поранешната македонска поп-пејачка Ноне Неделковска расположено позираше на Инстаграм и покажа како ужива на ова свое патување…

Нејзината позитивна енергија, убавина и шарм никого не остава рамнодушен, а позната е и по тоа што обожава да патува низ светот.

И бидејќи знае дека има своја „војска“ од фанови, Ноне често со нив споделува фотографии на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Така беше и овој пат кога ги воодушеви сите облечена во сина маичка и шорц, истакнувајќи го своето тело во преден план.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Нејзината црвена коса беше врзана во висока пунџа, а целото издание го заокружи со бели спортски патики.

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска
Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Насмеана како и секогаш, поранешната поп-пејачка расположено позираше и покажа како ужива на ова свое патување.

Маркетинг

Таа овој пат го посети Дубровник, а повеќе фотографии од нејзините патувања низ светот, погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button