Стил

Мокри во полна када со миризлива пена- Вака атрактивната Македонка и фудбалерот ја прославија годишнината!

Фран е плус-сајз девојка горда на својот прекрасен изглед. Во што и да се облече Фросе изгледа фантастично. 

Стилистката, модна дизјанерка и мејкап артистка, Фросина Ангеловска -Фран, важи за една од најтарактивните Македонки.

Таа  е една инспиративна дама со стил која што постојано вади креативни видеа и фотографии на социјалните мрежи.

Фран е плус-сајз девојка горда на својот прекрасен изглед. Во што и да се облече Фросе изгледа фантастично.  Таа навистина многу вешто ги комбинира облеките на себе и е вистински професионалец во својата работа.

Голем број ѕвезди ѝ се довериле за компелтниот изглед и не погрешиле во одлуката.

Оваа атрактивна бринета е сопруга на фудбалерот и голман Виктор Ивановиќ. Шармантниот спортист одлично и прилега на оваа грациозна дама.

Фросина и Виктор имаат две дечиња, синчиња.

Нивното убаво семество често е анагажирано за реклами на различни компании.

 

Вчера тие имаа одличен повод за славење, па по тој повод споделија примамлива фотографија која го привлече вниманието на јавноста.

Во полна када со пена,  мокри до гола кажа, по една чаша сортно бело вино, насмевки на лице и аура од љубов меѓу нив. На овој начин парот ја прослави годишнината!

Сами и спокојни, па заслужија и малку интимност нели?

 

 

 

Маркетинг

Поврзано

Back to top button