Многумина ќе останат без здив кога ќе ја видат Јелена Спенџарска во ова оскудно издание

Нашите познати дами дополнително ја подигаат температурата покажувајќи ги своите тела во костими за капење

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

Некои од нив имаат и сличен вкус, а една од нив секако е и згодната водителка Јелена Спенџарска која на својот профил на социјалните мрежи има солиден број фотографии на кои позира во оскудни бикини.

Водителката и деновиве не почести со убава фотографија овој пат во дводелен шарен модел, а покрај самата фотографија интересен е и нејзиниот коментар.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

„Како си минуваат годините – фората е да изгледаш посреќно, а не помладо“, напиша водителката и ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

Па без разлика дали оваа порака се однесува за неа или за сите нас зад екраните, мораме да признаеме дека Спенџарска изгледа неодоливо.

Фотографијата има преку две илјади лајкови за само неколку часа, впрочем како и сите нејзини фотографии во слично издание. Такви се и нејзините фотографии што ги објави пред само неколку дена, а на кои за разлика од последните носеше едноделен костим за капење.

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска
Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

 

Facebook Comments
(Visited 924 times, 1 visits today)
Loading...