Милица Павловиќ го прослави роденденот на плажа и на мажите им го разубави денот

Пејачката се пофали со своето убаво тело

Атрактивната пејачка Милица Павловиќ го прослави својот 28 роденден на плажа, па реши да ги почести своите фанови со пикантни фотографија.

ADVERTISEMENT

Таа го покажа своето убаво тело и ги израдува мажите.

На една од фотографиите градите и се покриени со раката, додека на другата во преден план е нејзината позадина.

Најмногу беа изненадени мажите меѓу фановите кои не го криеја воодушевувањето, па под секоја од фотографиите следуваа бројни коментари и комплименти на сметка на нејзиниот беспрекорен изглед.

Facebook Comments
(Visited 390 times, 1 visits today)
Loading...