Реклама
Наши ѕвездиСтил

Милена со трудничко стомаче во костим за капење – најубавата фотографија што ќе ја видите денес

Водителката и по две бремености освојува со својот изглед, посебно кога ќе се појави во едно вакво издание

Реклама

Убавата водителка ги воодушеви сите

Познатата водителка Милена Антовска-Станковска често споделува снимки и фотографии на социјалните мрежи.

Но водителката овој пат ги изненади своите фанови со една фотографија на која позира во разголено издание

Маркетинг

И тоа додека беше бремена, па следуваа бројни реакции од сите оние што беа воодушевени од ова нејзино издание.

Маркетинг
Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Милена која отсекогаш важела за една од најубавите водителки тогаш блескаше и во бременоста, а сега ужива во мајчинството.

Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Фотографијата е од 2017 година, кога водителката беше бремена со Лана, а во 2022 година таа ја доби и ќерката Јоана.

Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

И по две бремености згодна како сирена

Покрај оваа фотографија од пред неколку годни, Милена покори сé пред себе и со едно од своите последни изданија.

Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Имено, симпатичната водителка реши да избере интересен аутфит, а во главна улога беше преубавиот фустанот.

Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Во прашање е долга креација со интересен дезен со цреши, а Милена додека позираше во неа не ја тргаше насмевката од лицето.

Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Повеќе од очигледно е дека Милена води сметка за својот изглед, а тоа може да се види и од фотографијата со трудничкиот стомак, каде и покрај бременоста, водителката не се „опуштила“ премногу, па изгледаше беспрекорно и покрај неколкуте килограми вишок што обично ги добиваат бремените жени.

Бонус видео

Милена блеска и во црно, шлицот посебно

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button