Реклама
Наши ѕвезди

Мики Секуловски се пофали со нова фризура, жените воодушевени – комплименти фрчат од сите страни

Новата промена не можеше да помине незабележано!

Реклама

Ги воодушеви сите

Мики Секуловски важи за еден од фаворитите во популарното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Тој со својот моќен глас ги воодушеви сите уште на првиот настап, а многумина за него велат дека конечно се појавил некој што може да им конкурира на Исак Шабановиќ и Александар Јосифовски.

Маркетинг

Но дали Мики ќе успее да ги надмине и нивниот успех во шоуто, наскоро ќе видиме, а тоа дека има големи шанси да биде меѓу најдобрите покажа и со последниот настап кога растури на сцената.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Мики Секуловски

Но покрај својот брилијантен настап Мики ги воодушеви сите и со својата нова фризура со која веднаш ги освои своите фанови.

Фото: Инстаграм/ Мики Секуловски

Имено, оваа мала промена не можеше да помине незабележано и на социјалните мрежи, па сите му порачаа дека изгледа екстра.

Фото: Инстаграм/ Мики Секуловски

„Супер фризура, убава промена“, „Екстра фризура“, беа само некои од коментарите што тој ги доби под овие негови фотографии.

Фото: Инстаграм/ Мики Секуловски

А како тој изгледаше и на својот последен настап, со нова фризура и во топ форма, погледнете во продолжение…

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button