TV

Мики Секуловски ги освои дамите – во вакво издание не сте го виделе

Мики покажа и зошто е најголема ѕвезда во Македонија

Реклама
Реклама

Според многу дами, ваквиот стил на Мики му стои најдобро

Познатиот пејач Мики Секуловски имаше уште еден одличен настап овој викенд. Како изгледаше, погледнете во видеото…

 

Маркетинг

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button