Меланија Трамп се прошета во екстремно скап капут – со тие пари едно просечно семејство во Македонија „живее“ година дена

За неа не постои граница кога е модата во прашање

Првата дама на Америка важи за една од најдобро облечените жени на светот, а со своето последно појавување предизвика големо внимание. Имено, таа и овој пат успеа да ги шокира сите со парче од својата облека.

Овој пат во прашање е капутот со цветен дезен кој Меланија го носеше со комбинација во црна боја и чизми со високи потпетици.

Во прашање е креација чија цена е 3000 долари.

Па, што муслите, дали вреди толку пари?

Facebook Comments
(Visited 192 times, 1 visits today)