Мајката не Богдан не може да поверува дека Цеца ќе и биде снаа – се ШOКИPAЛА кога слушнала дека синот и се „мува“ со пејачката!

Како што пренесуваат српските медиуми, фолк ѕвездата престојува во неговиот изнајмен стан секојдневно.

Фото: Приватна архива

Цеца Ражнатовиќ во својата вила во Белград престојува само еднаш во текот на неделата, а реши да се престојува кај саканиот затоа што им е потребен мир и приватност, нешто што во нејзината куќа не можат да го добијат.

Цеца веќе некое време речиси секоја ноќ спие кај момчето затоа што во моментов им одговара да бидат сами. Во вилата на Аркан живее нејзината сестра Лидија Оцокољиќ со својот сопруг Предраг и нивните четири деца.

Пота тука се и Вељко, Богдана и малиот Жељко, иако Вељко често е во Тител или Нови Сад, каде тренира, но неговиот син и сопругата речиси секогаш се во вилата. Куќата постојано им е полна, а Цеца и нејзиниот сакан сакаат приватност, вели извор кој е близок до пејачката за „Информер“.

Фото: принтскрин/ Папрацо лов

Тој спомена и деца Цеца и покрај тоа што не сака многу да излегува, со новото момче едноставно не се завртела дома.

Постојано се во ресторанот каде Богдан работи како менаџер. Тука се дружат со пријателите и уживаат во јадење и пиењето. Заедно одат во шопинг, повеќе воопшто не се кријат. Пред три дена беа во еден трговски центар во Нов Белград, а потоа направија и роденденско изненадување на една пријателка на Цеца, вели истиот извор и додава дека пејачката процветала откако го сретнала новото момче и дека во неа има повеќе волја за живот од кога било досега.

Ресторанот во кој менаџер е Богдан

„Не ја мрзи ништо, сега се’ сака“, вели тој.

Фото: Приватна архива

Инаку, за нивната врска дозна и Мира, мајката на Богдан.

Потоа менаџерот и се јавил и и’ кажал дека има нова девојка, и тоа додека бил на ручек со познатата пејачка.

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Како што пренесуваат медиумите, родителите на Богдан се разведени. Неговиот татко живее во Крагуевац, а мајката во Белград, иако моментално престојува во Лондон. Тој кога дозна дека повеќе нема да може да ја крие врската и дека новинарите ќе објават, реши да и се јави на својата мајка и да и каже сé. Таа најпрво била шокирана, но не заради разликата во годините туку затоа што не можела да поверува дека нејзиниот син се мува со толку голема ѕвезда. Но кога и поминала возбудата, се запознала со Цеца преку видео повик.

Таа им порачала дека им ја посакува сета среќа на овој свет затоа што и двајцата ја заслужуваат, пишуваат српските медиуми.

Во продолжение погледнете неколку фотографии од Цеца и Богдан, но и од неговата мајка.

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Мајката на Богдан

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

(Visited 3.448 times, 1 visits today)