Реклама
Наши ѕвездиСтил

Маја и во петтата деценија како грчка божица – никогаш не изгледала поубаво, цела сала гледаше во неа

Ова издание ќе остане запаметено

Реклама

Никого не остави рамнодушен…

На 28 февруари во НОБ се одржа еден настан на кој една од пејачките беше и Маја Гроздановска-Панчева.

Станува збор за „Оскаровска гала вечер“ организирана во Националната опера и балет во пресрет на 96-тото доделување на Оскарите. На настанот беа изведени најубавите филмски песни наградени со Оскар, а една од изведувачките беше и Маја кој блескаше на сцената.

Маркетинг

Како што може да се види од фотките што испливаа на социјалните мрежи, Маја носеше преубава тоалета за оваа пригода.

Маркетинг
Инстаграм/ Маја Гроздановска-Панчева

Во прашање е грациозен фустан украсен со тил и со должина до колената така што во преден план Маја ги истакна своите нозе.

Пејачката целото издание го „зачини“ со бели високи потпетици и преубава фризура освојувајќи ги симпатиите на публиката.

Инстаграм/ Маја Гроздановска-Панчева

Како Маја изгледаше, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Маја Гроздановска-Панчева

Инстаграм/ Маја Гроздановска-Панчева

Инстаграм/ Маја Гроздановска-Панчева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button