Реклама
Стил

Мартија, зошто му го правиш ова на народот? „Гори“ интернетот, кумановката блеска што и да облече

Ова шармантна дама е една од нашите најдобри пејачки од помладата генерација

Реклама

Пејачката ги воодушеви сите со фотографијата што ја објави

Мартија Станојковиќ неодамна ги спакува своите куферчиња и замина на луксузна дестинација, а потоа објави и фотографии на кои е во костими за капење и го покажа своето неверојатно згодно тело.

Пејачката позираше на бајковитата плажа, во црн минијатурен модел на бикини, па освои голем број комплименти од фановите.

Маркетинг

Истакнувајќи го своето тело во преден план, поранешната македонска Пинк ѕвездичка никого не остави рамнодушен, но и многумина потсети на нејзиниот најнов спот за песната „Анатомија“.

Маркетинг
Принтскрин/ Јутјуб

Имено, Мартија пред само две недели го објави својот нов спот кој веќе брои преку 100.000 прегледи на Јутјуб.

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Пејачката воодушеви и со својата нова песна, но и со провокативните сцени снимени во пустината во близина на Дубаи.

И како што самата објави тогаш на Инстаграм, ова е нејзината 10-та песна по ред, а судејќи според реакциите, публиката повторо е воодушевена. Посебно оние од помладата генерација кои Мартија речиси секојдневно ги изненадува и со своите интересни објави.

Некои од нив погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button