Марија Шерифовиќ објави фотографија од нејзината мајка на плажа – неверојатно е колку многу личат една на друга!

Фановите воодушевени!

Една од најдобрите пејачки во регионот, Марија Шерифовиќ, овие денови ги полни батериите на одмор во Шпанија, а од фотографиите што секојдневно ги објавува на Инстаграм, со една мошне пријатно ги изненади своите фанови. Имено, на фотографијата Марија позира заедно со својата мајка, а фановите веднаш ја воочија нивната сличност.

„Мајка“, напиша таа под фотографијата.

Повеќе фотографии од нејзиниот одмор погледнете во продолжение.

Инаку, Марија неодамна крена прашина на Инстаграм и кога објави една потполно необична фотографија за неа.

Имено, таа најчесто позира во опуштени изданија и речиси никогаш ја немаме видено во нешто што е сосема нормално за сите други девојки – фустан, и тоа со цветен дезен со кој исто така ги воодушеви своите фанови.

Facebook Comments
(Visited 451 times, 1 visits today)