Мама и тато во Истанбул, е ќерката на Златибор – Атина Тошиќ ги ВООДУШЕВИ фановите со својата нова зимска фотографија

Нејзината фотографија за само неколку часа имаше неколку десетици илјади лајкови.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша, Атина Тошиќ

Пејачката Јелена Карлеуша за Денот на вљубените отпатува во Истанбул, кај сопругот Душко Тошиќ, кој од неодамна потпиша договор за турскиот клуб „Касимпаша“ во што таа го поддржа и преку социјалните мрежи.

И додека познатата пејачка ужива заедно со својот сопруг во прекрасниот град на Босфорот, нивната постара ќерка, Атина Тошиќ, е на Златибор од каде објави неодолива фотографија со која ги воодушеви своите бројни фанови.

„Зимска магија“, напиша Атина под фотографијата на која се гледа како ужива во зимската идила и снегот .

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фотографијата за само неколку часа „собра“ неколку десетици илјади лајкови, а нејзиниот татко и остави срце.

Инаку, Атина е постарата ќерка на поп дивата Карлеуша и фудбалерот Тошиќ. Таа од мали нозе реши да тргне по стапките на својата мајка кога се во прашање објавување фотографии и популарноста на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Таа веќе има преку 100.000 фанови, а оваа бројка рапидно се зголемува па нема да се изненадиме ако ја стигне и својата мама.

Имено, Атина иако има само 12 години важи за една од најпопуларните девојчиња на Инстаграм и ТикТок, а бројни модни брендови што се занимаваат со облека за тинејџерки и девојки, веќе ја бараат за реклами.

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Погледнете ја најновата фотографија, но и некои други објави на ќерката на Карлеуша и Тошиќ.

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ
(Visited 1.644 times, 1 visits today)