Реклама
Наши ѕвезди

Малкумина знаат дека Татијана е во брак со наш ПОЗНАТ МУЗИЧАР и нејзин колега, а ова е нивната ќеркичка

Детали од приватниот живот на нашата позната пејачка

Реклама

Татијана Стефановска пред скоро три години се оствари во улога на мајка и од тогаш ужива во мајчинството и семејниот живот.

Но покрај семејниот живот, пејачката откако се породи повторно ѝ се посвети на музиката и продолжи со својата кариера.

Таа набргу по породувањето повторно се врати во топ форма и денес изгледа дури и подобро од кога било досега, а за тоа сведочат и нејзините најнови објави на профилите на социјалните мрежи на кои блеска како модна икона.

Маркетинг

Инстаграм/ Татијана Стефановска

Пејачката деновиве ја започна својата турнеја во Австралија заедно со момците од „Дрим тим“, а последната фотографија што ја објави од „земјата на кенгурите“ никого не остави рамнодушен.

Маркетинг

Облечена во црн тесен фустан Татијана блескаше во ова свое издание, откривајќи дека оваа мама се уште е сон на многу мажи.

Инстаграм/ Татијана Стефановска

Никој не знаеше дека е бремена

Интересно за неа е и тоа што додека беше бремена речиси никој не знаеше, па затоа и веста дека се породила ги изненади сите.

Таа тогаш за време на бременоста вешто го криеше своето трудничко стомаче, а првите фотографии од неа, нејзиниот партнер и нивната наследничка беа вистинско воодушевување за сите.

Инстаграм/ Татијана Стефановска

Потсетуваме, Стефановска која важи за една од најпривлечните и најпосакуваните жени на нашата естрада веќе десетина години е во среќен брак со нејзиниот колега, Митко Бежаноски.

Инстаграм/ Татијана Стефановска

Круна на нивната љубов е нивната ќеркичка Ана која што ја добија во јуни 2021 година и од тогаш нивниот живот се смени за 360 степени.

Инстаграм/ Татијана Стефановска

Шармантната битолчанка со години водеше битка да се оствари како мајка, па затоа и ретко зборуваше на оваа тема.

Инстаграм/ Татијана Стефановска

Но таа денес ужива во мајчинството и никогаш не била посреќна, а за тоа сведочат и нејзините објави на социјалните мрежи.

Некои од нив погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Татијана Стефановска

Инстаграм/ Татијана Стефановска

Инстаграм/ Татијана Стефановска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button