Огласи
Огласи 2
Наши ѕвезди

МАКСИМАЛНО секси во новиот спот- Мама Антониа кажа дека „ѝ е гајле“, а еве и за што…

Таа денска ја објави нејзината прва песна откако се породи.

Огласи 3

Тазе мама, а веќе брутално сески. Пејачката Антониа Гиговска продолжува да жари и пали нa сцената.

Таа денска ја објави нејзината прва песна откако се породи.

Песната се вика „Брига ме“ отпеана на српски јазик.

Гиговска за кратко време откако стана мајка се врати во топ форма кога се разботи за физичкиот изглед.

Инаку на објавата на инстагарм ги запраша многумина со нејзиниот текст. Таа објави тизер од песната и напиша:

Мислев дека најдобар одговор ќе биде оној со песна. И мислам дека не згрешив. Уживајте во мојата страна од некоја таму приказна. Сакајте, почитувајте , простувајте, но не по секоја цена да се изгубите себеси..

Што сака да каже со ова , дали ова се однесува на претходното момче. популарниот пејач Иван или нешто сосема друго е во прашање, останува дилема, се додека Антонија не се одлучи отворено да каже што се крие зад оваа објава, кому му дава одговор преку оваа песна дека ѝ е гајле?!

Погледнте го спотот.

 

Маркетинг

Поврзано

Back to top button