Македонската Пинк ѕвездичка нема да ја препознаете во ова издание – НЕВЕРОЈАТНА промена, а само еден детаљ е во прашање!

Младата пејачка ги изненади сите со промената…

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Мартија Станојковиќ која се прослави со своето учество во Пинк ѕвездички ги изненади сите со својот изглед.

Пејачката која во последно време е поприлично активна на социјалните мрежи објави неколку фотографии во топ издание.

Имено, таа изгледаше речиси непрепознатливо со новата фризура, која што потполно и го промени изгледот.

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

На прв поглед воопшто и не изгледа дека станува збор за неа, иако сите се воодушевени од промената.

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Мартија носеше скинати фармерки, сандали со нитни и црн топ со прорез со кој никого не остави рамнодушен.

Фото: Принтскрин

Сепак, она што најмногу привлече внимание во ова феноменално летно издание на Мартија беше нејзината долга, виткана коса, а голем број обожаватели и порачаа дека е вистинска природна убавица и дека изглед како кукла.

Фото: Принтскрин
Фото: Принтскрин

Како Мартија изгледше во ова свое непрепознатливо издание, но и неколку други нејзини комбинации, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Погледнете ги и останатите фотограии…

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ
(Visited 797 times, 1 visits today)