Реклама
Наши ѕвезди

Македонската пејачка преживеа вистинска драма – имаше непријатно изненадување пред нејзиниот стан

Пејачката се уште е под стрес од она што и се случи

Реклама

Вистинска драма!

На пејачката Марија Тодоровска, во јавноста попозната како Марија Луиса, вчера ѝ се случуваше вистинска драма.

Имено, Марија го изгуби клучот од својот стан, па не можеше да си влезе дома, така што си остана заглавена надвор

Маркетинг

И целта ситуација да биде уште потрагична, Марија излегла од дома во пижами и папучи, па морала така да се шета низ Водно.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Оваа непријатна драма траеше неколку часа, се додека не дојдоа мајстори да ја отворат блиндираната врата.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Таа додека чекаше вратата да биде отворен направи неколку снимки и објасни што и се случило на својот профил на Инстаграм.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

На крај пејачката конечно успеа да си влезе дома, па веднаш се пофали со селфи на кое се гледа како си пие топол чај.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Потсетуваме, Марија во моментов важи за една од најбараните наши пејачки низ клубовите во Македонија.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Таа на своите настапи знае како да ја крене публиката на нозе, посебно мажите кои ги остава без здив со своите модни комбинации.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Впрочем така беше и на еден од нејзините последни настапи, а како изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Поврзано

Back to top button