Реклама
Uncategorized

Македонската пејачка за првпат го покажа ликот на својот сакан – имаа прекрасна причина за славење, па добија многу честитки

Младата кумановка вљубена до уши.

Реклама

По убавата Мартија воздивнуваат многу мажи, но клучот на нејзиното срце го има само тој.

Мартија Станјковиќ публиката голема популарност стекна со учеството во регионалното музичко шоу „Пинк ѕвездички“ во 2015/2016 каде што го освои второто место.

ФОТО: Инстаграм / Мартија Станојковиќ

Освен што одлично пее, таа и одлично изгледа и исто така танцува.

Маркетинг

Малото и слатко девојче со ангелски глас денес е голема девојка со успешна кариера, која магепсува со својата убавина.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Мартија Станојковиќ

Уште од многу мала одлично се носи со популарноста, а со нејзиниот изглед и глас може да им парира на светските ѕвезди.

Мартија е една од најубавите и најзгодните пејачки кај нас, а на нејзиниот Инстаграм профил може да се видат и провокативни фотографии, на кои открива малку повеќе.

ФОТО: Инстаграм / Мартија Станојковиќ

Својот приватен живот Мартија го крие како змија нозете.

Нејзината мајка ѝ е најголема поддршка и од голема помош во кариерата.

ФОТО: Инстаграм / Мартија Станојковиќ

Извесно време е вљубена и честопати знае да сподели фотографија со својот сакан, но никогаш досега го нема покажано неговиот лик.

По повод нејзиниот 20 роденден Мартија одлучи да им покаже на фановите во кој е вљубена и со кој го поминува слободното време.

ФОТО: Инстаграм / Мартија Станојковиќ

На фотографијата направена во лифт се гледа и огромниот букет цвее кој тој ѝ го купил за роденден.

Веднаш почнаа да пристигнуваат честитки до неа.

ФОТО: Инстаграм / Мартија Станојковиќ

ФОТО: Инстаграм / Мартија Станојковиќ

ФОТО: Инстаграм / Мартија Станојковиќ

ФОТО: Инстаграм / Мартија Станојковиќ

ФОТО: Инстаграм / Мартија Станојковиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button