Македонската Карлеуша се соблече во костим за капење – и изгледа бомбастично!

Македонската Карлеуша во костим за капење

Фото: Фејсбук/ Марина Тошиќ

Пејачката на фолк музика Марина Тошиќ која кај нашата публика беше позната и како македонската Карлеуша објави неколку провокативни фотографии на социјалните мрежи со кои ги воодушеви претставниците на посилниот пол меѓу нејзините обожаватели.

Марина по потекло е од Србија, но со години пееше и настапуваше во Македонија, а во последните неколку години живее на релација Софија Белград и се обидува да изгради кариера надвор од Македонија.

ADVERTISEMENT

На социјалните мрежи не ретко објавува провокативни фотографии, а овој пат штипската барбика се соблече во бикини и покажа совршен линија.

Фото: Фејсбук/ Марина Тошиќ

Мажите едноставно не можат да го тргнат погледот од неа, па пишуваат комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Фото: Фејсбук/ Марина Тошиќ
Фото: Фејсбук/ Марина Тошиќ
Фото: Фејсбук/ Марина Тошиќ
Facebook Comments
(Visited 582 times, 1 visits today)
Loading...