Реклама
Наши ѕвезди

Македонската Гранд ѕвезда се соблече во бикини – и Ким Кардашијан може да и завидува на овие линии

Оваа позната млада дама има тело на кое секоја девојка би можела да и завидува

Реклама

По минатогодишното финале во „Ѕвездите на Гранд“ Марија Груевска напорно работи на својата музичка кариера.

Но покрај обврските, младата пеачка секогаш наоѓа време и за релаксација, што може да се види и на нејзиниот профил на Инстаграм.

Имено, Марија неодамна беше да си ги наполни батериите на едно интересно место заедно со својот сопруг, Синиша Стојаноски.

Маркетинг
Фото: Принтскрин/ Ѕвездите на Гранд

Во прашање е спа центар во еден познат хотел во Германија каде македонската Гранд ѕвезда уживаше за сите пари.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Шармантната пејачка одвај чекаше да се соблече во својот омилен костим за капење и да ужива во удобностите на ова место.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Облечена во дводелен модел со интересен дезен таа ја истакна својата беспрекорна линија и никого не остави рамнодушен.

Многумина и порачаа дека изгледа феноменално во бикини и дека има тело од милион долари.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Пејачката на едната фотографија позира испружена, како античка статуа на некоја божица, и мами воздишки на секој што ќе се најде во близина.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Инаку, Марија беше една од натпреварувачките во претходната сезона во „Ѕвездите на Гранд“ каде привлече најмногу внимание.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Таа публиката ја освои како со својот глас така и со необичните сценски настапи со кои никого не оставаше рамнодушен.

Облечена во интересни сценски костуми Марија секогаш блескаше на сцената, а балканската поп-дива Јелена Карлеуша во една емисија и порача дека секоја жена би можела да и завидува на раскошното тело и дека ја потсетува на Ким Кардашијан.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Како Груевска изгледаше и на грандиозната сцена, потсетете се во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Фото: Принтскрин/ Ѕвездите на Гранд

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button