Македонка во бикини со кои никого НЕ остави рамнодушен

Мажите се воодушевени од секое нејзино издание

Нашата позната манекенка и фото модел Александра Накова ова лето го помина полнејќи ги батериите на преубави и луксузни летни дестинации каде испробуваше најразлични модни комбинации, а најмногу внимание секако посветува на изборот на костими за капење.

ADVERTISEMENT

Атрактивната Накова оваа летна сезона ја започна уште во јуни, кога најпрво „фураше“ едноделни модели на костими за капење, но расположението не ја држеше долго време, па ваквите костими брзо ги замени со значително помали (и по*eшки) модели со кои ги воодушеви сите.

Повеќето од овие модели ретко која девојка би се осмелила да ги носи, но таа изгледа неверојатно во нив.

Погледнете ги нејзините Инстаграм фотографии…

Facebook Comments
(Visited 73 times, 1 visits today)
Loading...