Реклама
Наши ѕвезди

Македонката од Гранд ѕвезди си облече кусо фустанче, па ги подигна нозете

Жено, што правиш?

Реклама

Новите фотографии ги воодушевија сите

Андријана Петрушовска важи за една од нашите најатрактивни пејачки која привлекува внимание и на социјалните мрежи.

Секоја нејзина објава предизвикува воздишки кај посилниот пол, а така беше и овој пат кога повторно освои бројни лајкови.

Маркетинг

Имено, таа позираше облечена во црно од глава до пети, а ова нејзино издание им се допадна како на мажите, така и на жените.

Маркетинг
Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Фотографиите на Андријана го запалија Инстаграм

Пејачката позираше во црн фустан со крој инспириран од машките сакоа, но без ракави, а кое го носеше со чизми мартинки.

Таа во ова издание изгледаше како милион долари, посебно кога ги покажа своите долги нозе во црни хулахопки.

Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Позираше со подигната нога и со насмевка на лицето, а ова нејзино издание предизвика лавина од реакции.

Како Андријана изгледаше, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Инстаграм/ Андријана Петрушовска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button