Македонецот од „Ѕвездите на Гранд“ ги шокираше сите во студиото – и водителките се воодушевија кога го направи ова

Згодниот Македонец кој беше еден од финалистите во минатата сезона Гранд ѕвезди повторно се најде во центарот на вниманието.

Фото: Принтскрин

Имено, тој со неговите гласовни способности и интересни кореографии не ретко ја стануваше публиката на нозе, а така беше и овој пат.

Имено откако една од водителките на Гранд го потсети дека на првиот менторски час со Јелена Карлеуша направил 100 склека, следуваше прашање дали е во подобра форма тогаш или сега, на што Филип одговори:

„Јас секогаш сум во топ форма“, а потоа сред студио направи 20 склекови и ги остави водителките без зборови.

Како тоа изгледаше погледнете од фотографиите:

Фото: Принтскрин
Фото: Принтскрин
(Visited 3.476 times, 1 visits today)