Мажот влета во студио и ја прекина емисијата: Ѕвездата на Гранд од шок не проговори ништо, само се расплака

Сопругот на Ивана Павковиќ, пејачот Петар Митиќ ја прекина емисијата и заедно со нивниот син Вујадин и сопругата и подари корпа со цвеќе.

Павковиќ беше толку трогната од преубавиот гест, што не можеше да скрие колку е возбудена, па почна да го гушка и бакнува сопругот.

ADVERTISEMENT

Погледнете го видеото:

Да потсетиме, неодамна во медиумите се појавија информации дека бракот им е во криза, а со овој потег тие очигледно сакаа да го демантираат тоа.
Facebook Comments
(Visited 2.631 times, 1 visits today)
Loading...