Луна реши да ги спакува куферите и да замине далеку од Балканот?! Новопечената мама се враќа онаму каде што и е местото

Откако се оствари во улога на мајка, Луна Џогани максимално се посвети на својата ќерка Миа.

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Тоа впрочем можеме да го забележиме и од нејзините објави на социјалните мрежи, а сега откри со што планира да се занимава.

Имено, како што призна познатата ријалити ѕвезда одлучи да му се врати на пеењето, кое исто така и одеше одлично.

Џогани изјави дека го чека вистинскиот момент кога да ја сними новата песна и спот, и дека одлучила да не се откажува од музичката кариера.

„Тукушто денес ја слушнав новата песна, ја направивме, сакаме да обновиме една соработка. Во моментот кога излезе песната ‘Пука’ јас влегов во ријалитито, па излегов, па короната, па останав бремена, не се ни прикажа како требаше“, изјави таа на јутјуб каналот на Марко и додаде:

Фото: Принтскрин

„Новата песна многу ми се допаѓа и ете наскоро очекувајте да заминав во шведска да го снимиме тоа. Кога јас ќе се донесам во ред психички и физички да снимам и спот, па Луна ексклузивно да е врати таму каде и е местото“, додаде таа во своето последно видео на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Младата мама откако се породи често споделува емотивни фотографии со своите обожаватели преку социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Таа неодамна откри и како изгледа цуцлата на Миа.

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Во прашање е цуцла која е специјално дизајнирана за неа, со кристали, а на неа е испишано името на ќеркичката со нацртана круна.

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Погледнете некои од нејзините фотографии…

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Принтскрин

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани
(Visited 332 times, 1 visits today)