Реклама
Наши ѕвезди

Лила Филиповска прв пат ја покажа снаата?! Ќе се изненадите кога ќе видите за кого се работи

Познатата водителка имаше луда вечер со својот син

Реклама

Водителката ги изненади сите

Лила Филиповска беше водителка на Светскиот ромски бал, а со еден детаљ ги изненади своите бројни обожаватели.

Имено, шармантната водителка на прославата дојде со синот Филип, па објави и едно видео на Инстаграм со него.

Маркетинг

Таа на видеото напиша краткото „Снашката“, па многумина веднаш помислија дека станува збор за новата девојка на Филип.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Но водителката на „Се или нешто“ очигледно се шегуваше бидејќи станува збор за нејзината пријателка и колешка, Бесијама Касами, која е позната и како пејачка под името Биг Мама.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа потоа објави и едно заедничко „селфи“ со Биг Мама, на кое и двете блескаа во прекрасните тоалети што ги носеа за овој настан.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Потсетуваме, Лила на Светскиот ромски бал во Скопје се појави во гламурозна тоалета со која никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Како таа изгледаше во ова свое издание и зошто сите зборуваат за неа, погледнете од фотографиите во продолжение…

Повее за ова можете да прочитате тука >>

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button