Реклама
Наши ѕвезди

Лила замина од Македонија, а на овој „патник“ во авионот не можеше да му одолее – еве каде си ужива сега

Сезоната може да започне

Реклама

Познатата водителка замина од Македонија

Нашата позната водителка Лила Филиповска ги спакува куферите и повторно замина на една позната дестинација.

Имено, таа објави неколку фотографии од аеродромот, а ја покажа и екипицата со која овој пат замина за Бодрум.

Маркетинг

Очигледно водителката реши и оваа година да ја отвори сезоната во Турција, а со фановите сподели снимка и од авионот.

Маркетинг
Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа го сними и најслаткиот патник во авионот, песот Лате, а претходно објави и видео со своите мачки кои ќе и недостигаат.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Ќе ми фалат, напиша таа на снимката на која се гледа како се гушка со миленичето во нејзиниот дом.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Водителката покажа и како беше облечена за ова патување, а она што не можеше да помине незабележано беа патиките.

Имено, Лила носеше долг црн фустан и мала чантичка од Луј Витон, а целото издание го заокружи со бели спортски патики.

Инстаграм/ Лила Филиповска

„Летнав, да не ме мислите“, напиша таа во описот на фотографиите што ги објави, а како изгледаше, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button