Реклама
Наши ѕвезди

Лила доби романтичен подарок од мистериозен човек – водителката пресреќна, веднаш се пофали (видео)

Познатата водителка не ја крие радоста, но не откри кој е мистериозниот испраќач

Реклама

Водителката не крие дека има голем број обожаватели

Познатата водителка Лила Филиповска имаше бурен викенд што може да се заклучи и од нејзините објави на Инстаграм.

Но таа денес ги изненади сите со снимката што ја објави, а на која се гледа дека на домашна адреса и стигнал еден преубав подарок.

Маркетинг

Имено, убавата водителка се пофали дека добила букет ружи, а покажа и дека не им се радува само таа на цвеќињата.

Маркетинг
Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа ги снимаше своите мачки додека трчаат околу подарокот, но не откри од кого го доби овој преубав подарок.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Потсетуваме, Лила овој викенд беше во Кратово каде беше дел од програмата на фестивалот „Златни Денови Кратово 2024“.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа од настанот објави неколку снимки со кои многумина воодушеви, а едно видео се уште е хит на социјалните мрежи.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Станува збор за видеото во кое го снимаше Благоја Грујовски додека и пее на увце, додека таа се топеше од убавата песна.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Водителката за ова си доби и бакнеж од македонскиот Доријан Греј, а како сето тоа изгледаше, дознајте тука или од видеото…

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button