Реклама
Стил

Лила ги „залепи“ гледачите за малите екрани – ОВА И БАНКАРОТ ЌЕ ГО ОСТАВИ БЕЗ ЗБОРОВИ (фото)

Кога таа ќе се појави на телевизорот, ретко кој го трга погледот од неа ...

Реклама

Никогаш не изгледала поубаво

Водителката Лила Филиповска (51) изгледа феноменално и во шестата деценија, а овие фотографии се доказ за тоа.

Што и да облече таа блеска, а овој пат на снимањето на новите емисии на „Се или нешто“ се појави во црно од глава до пети и повторно со своето провокативно издание ги воодушеви гледачите.

Маркетинг

Всушност во прашање се две црни изданија – со фустан и комбинезон, а како Лила изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фустанот што водителката го носеше беше со проѕирен долен дел, додека второто издание го зачини со црн, кожен ремен.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Кое од овие две изданија на Лила ви се допаѓа повеќе?

Поврзано

Back to top button