Лидија Вукичевиќ се соблече во бикини и го запали Инстаграм и покрај вишокот килограми

И со овој детаљ изгледа неодоливо …

Познатата актерка Лидија Вукичевиќ позираше на снимањето на новата серија „Шифра деспот“ и со фотографијата на многумина им го разубави денот. Имено таа позираше во секси бикини, во провокативна поза, а нејзините обожаватели најмногу беа воодушевени од тоа што атрактивната 55 годишна актерка воопшто не се обидуваше да го сокрие вишокот килограми во пределот на стомакот.

ADVERTISEMENT

Sa snimanja🎥📽🎬😘😀👋👋👋👋

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

„Ти си како вино, колку постара толку подобра“ беше само еден од бројните комплименти од нејзините обожаватели.

Facebook Comments
(Visited 917 times, 1 visits today)
Loading...