Новости

Лепа Брена го промени имиџот и никого НЕ ОСТАВИ РАМНОДУШЕН – фановите во шок од ова издание

Сите гледаат во нејзината коса и не им се верува што гледаат

Лепа Брена деновиве навистина лудо се забавуваше

Познатата пејачка Лепа Брена (62) на еден настан во Белград ги одмери силите со својата колешка Сенидах (38)

Југословенската икона на поп-фолкот и балканската кралица на трап музиката спектакл за паметење, а во публиката ги бодреа голем број нивни колешки.

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Познатата фолк-пејачка на самит настан дојде во својот луксузен автомобил од марката „Ролс ројс“, облечена во црно од глава до пети.

Брена сепак најмногу внимание привлече со нешто друго, а тоа беше нејзината необична фризура за која се уште се зборува.

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Имено, Брена коа е позната по нејзината долга и бујна руса коса, овој пат се појави со половина коса офарбана во сина боја.

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Пејачката покажа дека е подготвена да направи сé за добро шоу, така што и овој пат никого не остави рамнодушен.

Како таа изгледаше во ова свое издание, погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Маркетинг

Поврзано

Back to top button