Кумашинката на Заев покажа што носи во спалната соба и направи лом на социјалните мрежи

Љупка изгледа подобро од било кога досега

Фото: Инстаграм/ Љупка Митрова

Модната блогерка и инфлуенсерка Љупка Митрова иако се породи пред неколку години и има две ќеркички, се уште привлекува внимание и ги мами погледите на претставниците на посилниот пол каде и да се појави.

Таа на својот профил на Инстаграм објави неколку фотографии на кои позира во долна облека, а фановите се воодушевени.

Фото: Инстаграм/ Љупка Митрова

Блогерката веднаш откако ги објави фотографиите на социјалните мрежи собра голем број лајкови.

Фото: Инстаграм/ Љупка Митрова

Таа за само неколку часа доби преку 3000 лајкови, па можеме да кажеме дека и фановите се воодушевени од ова издание.

Фото: Инстаграм/ Љупка Митрова

Меѓу нив има и такви кои не можеа да го тргнат погледот од нејзиното беспрекорно тело, но секако во многу поголем број се оние кои се воодушевени од парчињата што атрактивната блогерка ги носи и во кои изгледа неодоливо.

 

Facebook Comments
(Visited 15.518 times, 1 visits today)