Наши ѕвезди

Кој и прави друштво на Лила во луксузниот хотел во Турција? Водителката ужива, ова е одмор од соништата!

Лила ги спакува куферите и замина во Турција, па го покажа луксузниот хотел во кој ќе ужива...

Наоколу само гламур и луксуз.

Најпознатата македонска водителка Лила Филиповска ги спакува своите куфери и отпатува да се одмори неколку дена во Турција, а на социјалните мрежи покажа како изгледа луксузниот хотел во кој што е сместена и во кој ќе ужива за „сите пари“.

Водителката најпрво ја покажа собата во која што ќе престојува, а потоа и луксузните детали во хотелот.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Во прашање е хотелски комплекс со пет ѕвездички, кој се наоѓа во едно од најпознатите места во Турција.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Имено, хотелот е во Бодрум и важи за еден од најубавите комплекси на ова место, а често го посетуваат и туристи од Македонија.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Од објавите на Лила можеме да видиме дека изгледа спектакуларно, но и со кого таа ужива на ова свое патување.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Имено, со Лила е и нејзиниот колега Спасе Јовановски кој во еден момент ја изненади со колаче, но и го покажа луксузниот базен што водителката го има во својата соба.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Како што може да се види од објавата, Лила има пристап до базенот директно од својата спална соба.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Водителката облечена во бањарка „кулира“ покрај базенот пиејќи си го утринското кафе и уживајќи во прекрасниот поглед.

Како таа изгледаше во ова свое издание, погледнете во галеријата што следува во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Маркетинг

Поврзано

Back to top button