Кој би кажал дека има 67 години – исплови фотографија од кoнтpoвеpзнaтa прва дама на Франција во кoстим за кaпење

Еве зошто многумина и завидуваат

Еве што се случува кога Брижит Макрон, првата дама на Франција ќе реши да се соблече во костим за капење.

Контроверзната врска со 25 години помлад маж е првото нешто што на многумина им паѓа на ум кога ќе го слушнат името на французинката Брижит Макрон.

Но таа не е било кој – имено, таа е најмоќната жена во Франција и каде и да се појави предизвикува големо внимание.

За многу модни магазини важи за стилска икона и без разлика што носи, фармерки, фустани или панталони, таа секогаш изгледа стокмено од глава до пети и им е инспирација на бројни жени ширум светот.

Посебно заради годините… Но дали некогаш сте ја виделе во костим за капење?

Погледнете за што станува збор…

И како што напиша една обожавателка во коментарите, а на повеќето им се допадна нејзиниот коментар, Брижит има прекрасни нозе.

И врапчињата на гранките знаат дека првата дама на Франција изгледа неверојатно, посебно заради нејзините години, но и во костим за капење не можеме да и најдеме ниту една фалинка. Нејзиното тело е затегнато и убаво исончано, и очигледно како и секогаш блеска кога е во прегратките на својот сакан, претседателот на Франција, Емануел Макрон.

Познатиот пар блеска додека се шета на плажата, впрочем исто како и кога се во своите деловни изданија.

И доколку се прашувате во што е тајната состојка што секогаш оставаат таков впечаток, не заборавајте на љубовта.

Онаа вистинската, за која велат дека не познава граници…

 

Facebook Comments
(Visited 163 times, 1 visits today)