Реклама
Стил

КОЈА ОД КОЈА ПОУБАВА: Македонските актерки си „грмат“ го извадија најсензуалното од себе – погледнете ги Ана, Дарија и Наташа

Реклама

Моќно, свестки, гламурозно, откачено, стилски, ретро… можеме да редиме уште многу убави епитети за најновото појавување на нашите македонски актерки Ана Стојанова, Дарија Ризова и Наташа Петровиќ.

И не, не се работи за некој филм, ниту претстава туку тие се појавија во заедничка фотосесија за еден бренд.

Маркетинг

Сите три се фотографирани во неколку комбинации со автентична облека и впечатливи модни додатоци. Очигледно е дека многу се забавувале додека се снимало. Прикажувајќи забава на три другарки кои се пред се задоволни жени, реализирани, среќни, опуштени.

Маркетинг

Се работи за парчиња за дотерување од пролетна колекција кои очигледно ќе бидат голем хит во престојниот период.

Погледнете ја во продолжение фотосесијата:

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button