MAMA

Конечно прозборе за втората бременост: Марко и Луна заминаа од Србија а сега открија и каква трудница е реалити ѕвездата!

Заминаа на одмор...

Луна Џогани и Марко Миљковиќ минатата година се соочија со загуба на своето второ бебе, но сега реалити ѕвездата е повторно бремена и тие со нетрпение ја очекуваат својата втора ќерка.

фото инстаграм/Луна Џогани

Парот помина неколку дена на Кипар и истакнаа дека најважно било нивната ќерка Миа да се одмори.

фото инстаграм/Луна Џогани

– Убаво беше на одмор. Времето ни беше лошо, но убаво си поминавме – рече Марко, а Луна истакна дека отишле на одмор поради ќерката.

фото инстаграм/Луна Џогани

– Отидовме на одмор поради Миа, важно е убаво да се забавува. Немаше одмор со нас. Миа уживаше, а ние работевме. Здравствено имав воспаление, но ништо не ми беше тешко – рекла Луна, а Миљковиќ откри каква трудница е Џогани.

фото принтскрин

– Добра e, таа е одлична. Сега е малку e понапорнa од минатиот пат. После ова пак одиме на патување, а пред тоа имаме роденден на Миа, истакна гордиот татко.

фото принтскрин
фото принтскрин
фото принтскрин

 

Маркетинг

Поврзано

Back to top button