Кога ќе ги погледнат старите фотографии на Вики Миљковиќ сите се смеат – пејачката не личи на себе!

Пејачка со најмногу пластични операции.

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

Повеќето луѓе секогаш ја паметат пејачката Вики Миjковиќ во ова издание како што е денес, од хитовите „Мариш ли“ и „Махинално“ до овие денешниве.

И самата не крие дека е приврзаник на естетската хирургија и дека е многу среќна што се грижи за сè, дури и за она што е добро. Списокот, вели таа, е долг и би и требало многу време да наведе сè што поправила на себе.

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

Сепак, фотографија која осамна од 1994 година покажува дека Вики има многу сменето за себе. Всушност, таа повеќе не личи на себе.

Исто така Вики има направено пластична операција на градите, така да пејачката постојано се фали со своето бујно деколте.

45-годишната пејачка неодамна беше на отворање на еден локал, не грижејќи се премногу за мерките пропишани поради пандемијата на корона вирусот и повеќе од 1.300 заразени лица на ден во Србија.

Таа се појави во црно сако, со деколте истакнато како никогаш порано.

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

Вики беше фотографирана во провокативно издание од кое според српските медиуми ја симна од троноот колешката Јана Тодоровиќ која важеше за пејачка најголемо и најбујно деколте.

Освен за својот изглед, пејачката се грижи и за хармонијата во својот дом. Пејачката неодамна покажа како изгледа нејзиниот дом, ќе се фасцинирате од глетката.

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

Вики Миљковиќ веќе 30 години успешно „гази“ на естрадата, а неколку години е и дел од жири-комисијата на популарниот музички натпревар „Гранд-ѕвезди“.

Затоа и не изненадува тоа што таа и нејзиниот долгогодишен сопруг Ташке се почестија со луксузен стан во моментално најскапиот дел на српската престолнина.

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

Годинава, славењето на куќната слава „Свети Никола“ домаќините го организираа токму во новото живеалиште, па благодарение на фотографиите што осамнаа на Инстаграм, можеме да видиме како изгледа новата недвижнина на фолк-пејачката.

Огромниот балкон со совршен поглед на Белград сигурно е едно од најубавите катчиња во новиот дом на пејачката, а како што почнаа да пристигнуваат гостите на славата, така се нижеа и фотографии од луксузната недвижнина на Вики Миљковиќ.

 

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

ФОТО: Вики Миљковиќ / Инстаграм

(Visited 2.063 times, 1 visits today)