Кога ќе видите како изгледаат нејзините стомачни ќе ви застане здивот

Оваа дама знае како да го привлече вниманието

Никол Шерзингер се појави на еден настан во Лондон во издание со кое никого не остави рамнодушен.

Таа носеше црн фустан со кој го стави своето преубаво тело во центарот на вниманието, а фановите не можеа да го одлепат погледот од нејзините совршено обликувани стомачни мускули. Но имаше и такви на кои не им се допадна ова провокативно издание, па некои и порачаа дека претерала.

„Неоспорно е тоа дека има перфектно тело, но баш знае да претера кога се во прашање модните комбинации“, пишува во еден од коментарите под фотографиите што таа самата ги објави на нејзиниот профил на социјалните мрежи.

Што мислите – дали ова е кул или „претерано“ модно издание?

Facebook Comments
(Visited 7 times, 1 visits today)