Реклама
Наши ѕвезди

Кога Стојне замеша со колковите публиката „падна во транс“ – само таа може да направи ваква атмосфера

Цела публика на нозе, сите играа и пееја во еден глас.

Реклама

Само Стојне може да направи ваква атмосфера.

Стојне Николова е една од нашите најдобри и најуспешни млади пејачки во моментов.

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

Публиката ја освои со неверојатниот глас, но и со прекрасниот изглед.

Маркетинг

Убаво пее, а уште поубаво изгледа.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

Со својата убавина Стојне никој не остава рамнодушен.

Работи со полна пареа и нејзините настапи се закажани со месеци однапред.

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

Освен во Македонија, Стојне има публика и во дијаспората.

Многу често оди на турнеја и редовно настапува низ Европа.

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

Кога таа ќе запее никој не останува рамнодушен и веднаш започнува забавата.

Пред извесно веме таа настапуваше пред Македонците во Германија.

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

На овој настап се појави во најсекси издание досега.

Таа одбра црн, краток фустан со отвори над колковите.

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

Кога замеша со колковите ја размрда публиката.

На својот Инстаграм профил сподели видео од настапот, на кое се гледа дека забавата била луда и незаборавна.

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button