Кога победи во „Ѕвездите на Гранд“ важеше за една од најубавите и најзгодните пејачки – денес не личи на себе

Пејачката Милица Тодоровиќ победи во втората сезона на популарниот музички натпревар Ѕвездите на Гранд.

Фото: Инстаграм/ Милица Тодоровиќ

Кога победи имаше само 16 години и изгледаше многу послабо отколку сега. На самиот почеток од кариерата беше прогласувана за една од најубавите пејачки од Ѕвездите на Гранд, а како изгледаше тогаш, и дали и колку се променила во изминативе неколку години погледнете во продолжение.

Милица на 15-годишна возраст

 

Но и покрај тоа што денес изгледа поприлично поправено во однос на почетокот од кариерата, Милица знае како да ја подигне температурата на социјалните мрежи. Таа нема проблем да објави фотографии на кои позира во костим за капење, а со последните што ги објави во ова издание ги воодушеви дури и припадничките на понежниот пол.

Фото: Инстаграм/ Милица Тодоровиќ

Па така на фотографијата на која во преден план е нејзината „позадина“, убавата пејачка целото издание дополнително го истакна така што ја подигна ногата, по што следуваше вистинска драма на социјалните мрежи.

Тогаш во коментарите под фотографиите можевме да видиме дека дури и жените полудеа од ова нејзино издание, а меѓу нив се најдоа и бројни колешки, како Ана Бекута и Јелена Розга, кои исто така не можеа да одолеат да не напишат комплименти на сметка на нејзиниот атрактивен изглед.

Facebook Comments
(Visited 10.072 times, 1 visits today)