Реклама
Наши ѕвезди

Кога овие две убавици ќе се спојат „горат“ клубовите низ Македонија – лудо се забавуваа цела вечер

Двете македонски убавици лудо се забавуваа во ноќен клуб.

Реклама

Цеце и Светлана покажаа каков „бум“ прават каде и да се појават.

Некогашната манекенка Светлана Црнокрак и нејзината колешк Цеце Георгиев се вбројуваат меѓу најубавите жени на македонската јавна сцена.

ФОТО: Фејсбук / Цеце Георгиев

Светле ја гази петтата, а Цеце четвртата деценија од животот, но тоа воопшто не се забележува на нив.

Маркетинг

И двете имаат тен и фигури какви посакуваат и помладите девојки.

И Цеце, а и Светлана се остварени во улогата на мајкa.

Маркетинг

ФОТО: Инстаграм / Светлана Црнокрак

Светлана и нејзиниот сопруг, Мики Црнокрак ги имаат ќерките Моника и Нина, кои ја наследија љубовта кон модата од своите родители и тргнаа по нивните стапки.

Цеце пак заедно со сопругот, Кристијан Георгиев ја имаат ќерката Кара Розмари.

ФОТО: Фејсбук / Цеце Георгиев

Двете убавици посветуваат огромно внимание на физичкиот изглед и се големи вљубеници во спортот.

Настрана од домашните и работните обврски овие дами умеат добро да се забавуваат.

ФОТО: Инстаграм / Светлана Црнокрак

Тие покажаа дека умеат добро да се забавуваат без оглед на годините.

На Инстаграм споделија видео направено во ноќен клуб, на кое и двете пеат и танцуваат.

ФОТО: Инстаграм / Светлана Црнокрак

ФОТО: Инстаграм / Светлана Црнокрак

ФОТО: Инстаграм / Светлана Црнокрак

ФОТО: Инстаграм / Светлана Црнокрак

ФОТО: Инстаграм / Светлана Црнокрак

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button