Реклама
Наши ѕвезди

Кети Пери се онесвести среде снимање: На пејачката прво и замирисало на гас, па се пожалила на главоболка и паднала во бессознание

Реклама

На Кети Пери и се слоши среде снимањето на “Американскиот Идол“. Пејачката почувствувала гас, а потоа толку и се слошило што ја заболело глава. Се што успеала да изговори пред да се онесвести било:

„Не се чувствувам добро.“

Имено, во текот на аудицијата која се одржувала, пејачката се пожалила:

Маркетинг

„Дали чувствувате гас? Прилично е интензивен“, пренесуваат странските медиуми, а потоа почнало да и се врти во глава.

„Имам силна главоболка. Лошо е, многу е лошо“, продолжи таа.

Маркетинг

Итната помош веднаш реагирала, а деталите за нејзината здравствена состојба не се познати.

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button